Ostatní

ostatni1.jpg

Zelnárna Lobkowicz – Zelnárna byla založena již v r. 1910 a od té doby zde vyrábějí “pravé Křimické zelí“. Zelí zraje v modřínových sudech a je dochucováno jen kmínem a solí. A ze zelí se zde vyrábí i mnoho druhů výtečných zelných salátů.

Hradecké Delikatesy –Tato manufaktura byla založena v r. 1910. Různé druhy sirupů, pesta a nakládaná rajčata jsou vyráběna ručně. Kvalita a chuť je pro tohoto skvělého výrobce na 1. místě a my nemůžeme jinak, než souhlasit. Vše chutná skvěle.

ostatni2.jpg
 Via Delicia –Rodinná konzervárna, jejíž delikátní paštiky a další speciality neobsahují žádné konzervanty a jsou vyráběny převážně ručně. Kombinace použitých surovin vytváří jedinečnou chuť, pro kterou jsou u zákazníků velmi oblíbené.

Čongrády – Konzervované výrobky Čongrády vycházejí z rodinné receptury, kterou vytvořil dedeček zakladatelů, Štefan Čongrády. Několikaleté zkušenosti ze zabíjaček mu umožňily vytvořit produkty s vyváženou chutí a hlavně ze skutečného masa. Maso odebírají pouze od farmářů a maloproducentů. 

ostatni3.jpg

Láznička –Výrobce tradiční nakládané a sušené zeleniny používá pro výrobu kvalitní české suroviny a dbá na dodržování tradičních chutí svých produktů.

Naše kaše – Jana a David milují snídaně a prosnídali se až k úžasné nabídce sladkých i slaných variant produktů “naše kaše”. Jsou vyráběny ze zdraví prospěsných surovin a chutnají skvěle. Pro zdravou a chutnou snídani, skvělá volba.
Janova pec – Široká nabídka pečeného müssli, slazeného medem a maštěného olivovým olejem. Každý druh müssli je dle vlastní receptury výrobce a dominuje mu 1 druh z použitých surovin.

ostatni4.jpg
Lucky Alvin – Nadšenci, kteří se pustili do výroby celé škály oříškových másel vyráběných bez přidaného cukru a zbytečné chemie. Nabízené produkty jsou velmi populární zejména u sportovců, všech kteří preferují zdravou výživu a prý jsou vhodné i pro ty, kteří se pokoušejí zhubnout.

Jordis – Řemeslná výroba čokolád je opravdu jiná než průmyslová a jednoznačně poznáte rozdíl na chuti. Vše začíná již pečlivým výběrem kakaových bobů a jejich specifickým zpracováním. Jordis čokolády jsou jedinečné svou chutí a některé mléčné druhy jsou vyráběny i s použitím ovčího či kozího mléka.

ostatni5.jpg
Cerea – různé druhy tyčinek pro zdravou snídani či svačinu.
Extrudo – instatní kaše (pohanková, jáhlová), kukuřičné strouhanky.
Damodara – slané mlsání z hrachové mouky třeba k vínu.
Cvrček – produkty z rakytníku.
Bio nebio – dobroty hlavně pro děti.
Grešík – čaje a koření. ostatni6.jpg
Pasta Fidli – čerstvé těstoviny.
Good Foods – hotová jídla na dovolenou nebo když se vám nechce vařit. Bez konzervantů, bez lepku a některá jídla jsou vhodná i pro ty, kteří potřebují SCD dietu.
U Cábů – různé druhy salátů (vajíčkový, vlašský, rybí apod.) a pomazánky.
Prunus – rajčatový základ a kečup. ostatni7.jpg
Mostecké těstoviny - řemeslnná výrobna těstovin různých druhů
Bohemia olej – výrobce různých druhů olejů lisovaných studenou technologií tak, aby neunikl ani vitamín a výživové složky zůstaly zcela zachovány.
Pufíky - nízkokalorické křehké chlebíčky, ideální jako náhrada pečiva
Hořické trubičky - rodinný výrobce klasických Hořických trubiček v domácích podmínkách

Perník- výrobce tradičních sušenek včetně variant bez lepku

Kimchi Kings - domácí výrobce Kimchi - veganského kvašeného salátu z různých druhů zeleniny s obsahem přírodních probiotik.

ostatni8.jpg

I love Hummus - malý výrobce různě ochuceného hummusu z ručně tříděné cizrny.

Říčany- Výroba domácích knedlíků s.r.o. - dodavatel knedlíků včetně ovocných či plněných uzeným masem

Biorythme - malá výrobna krémů, výborných deodorantů a pomád na rty bez konzervantů a zbytečné chemie.

Mýdlárna Bella Mia - manufaktura vyrábějící mýdla různých typů tradičním způsobem.

Mýdlárna Leontýnka - malá manufaktura, která kromě mýdel vyráběných dle tradičních postupů vyrábí i tuhé šampony a mýdlové prášky na praní.

mydlo1.jpg

Konečně Vývar - tři kamarádi vyrábějící tzv. dlouho tažené vývary - zeleninový, kuřecí, hovězí a Demi - glace.