Nápoje

napoje1.jpg

Pivovar Matuška- rodinný pivovar Matuška, se řadí mezi minipivovary a najdete ho v obci Broumy (křivoklátsko). Pivo Matuška je vařeno řemeslnným způsobem, bez filtrace či pasterizace.

Pivovar Černá Hora- dodavatel limonád slazených stévií s přídavkem chmele.

TrueTea- ledové čaje z vybraných listů nejvyšší kvality jsou vyráběny tak, jak se vaří v regionu jejich původu.

Vinařství Maňák- rodinné vinařství, které získalo ocenění na Prague Wine Trophy - 3.místo nejlepší vinařství roku 2018.

FH Prager- jablářství F.H. Prager vyrábí legendární Pragerův cider a přírodní limonády Pragomošt, které jsou vyráběny bez sladidel, barviv a konzervantů.

Kliment cider- cesta vzniku rodinné firmy Kliment cider začíná u starých odrůd jabloní pěstovaných ve vlastních sadech. Cider francouzského typu není dosiřovaný a zraje nejméně 9 měsíců v tancích a další rok a více v lahvích.

napoje2.jpg

Nemléko- rodinná výrobna mléka, jogurtů a másla rostlinného původu, která jsou vhodná pro ty, kteří trpí alergií či intolerancí na laktózu.

Kitl- rodinná výrobna nacházející se v Jizerských horách. Vyrábí sirupy a medicinální vína ručním způsobem.

Moštovna Lažany- moštárna se nachází v Českém ráji a pro výrobu moštů využívá ovoce od drobných pěstitelů z oblasti Turnovska.

UGO- výrobce za studena lisovaných ovocných a zeleninových šťáv v raw kvalitě.

Žufánek- rodinný ovocný lihovar byl založen s cílem nabídnout zákazníkům Slivovici a další pálenky v kvalitě, kterou znali zákazníci pouze z domácího pálení. Využívají ovoce z vlastních sadů.

Bartida - malý český výrobce tradičních likérů - Vaješňák, Griotka, Zelená, Čert atd.