Mléčné výrobky

 

jogurt.jpg

BIO VAVŘINEC - výroba mléčných produktů z mléka vyprodukovaného vlastním chovem českého červenostrakatého skotu. O filosofii tohoto dodavatele se dozvíte http://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10004184-rozhovor-s-antoninem-smakalem-majitelem-farmy-bio-vavrinec
http://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10004179-mleko-a-mlecne-vyrobky-6-biofarma


STATEK A SÝRÁRNA HORNÍ DVORCE – rodinná farma má vlastní chov ovcí a z jejich mléka vyrábí ve své sýrárně mléčné produkty a sýry. Kromě toho je dodavatelem jehněčího masa a např. výborných jehněčích klobásek.

 

FARMA RODINY NĚMCOVY – byla založena již v roce 1990 a mléko vyprodukované vlastním chovem kraviček zpracovává ve své  mini-mlékárně.

ovci.jpg


KOZÍ FARMA PĚNČÍN – z mléka produkovaného vlastním chovem koz vyrábějí spoustu mléčných kozích produktů.


FARMA DRŽOVICE – ve vlastní mlékárně a sýrárně zpracovávají mléko od svých ovcí a koz do úžasných sýrů a dalších dobrot.

Anguso- dodavatel mléka, jogurtových nápojů

Lacrum Velké Meziříčí - dodavatel másla v blocích, které vám rádi navážíme dle vašeho přání. Také nás zásobují balenými sýry typu Eidam a také sýry na váhu.

Mlékárna Kopecký - ruční výroba sýrů plísňového typu, např. Popelák a různých druhů nakládaných sýru vhodných na večerní posezení s přáteli