Maso a uzeniny

maso.jpg

ANGUSO – dodavatel hovězího masa plemene Angus z vlastního chovu. Rozdíl poznáte až sami ochutnáte. Nabídka je široká, od masa na steak až po kostky na guláš. Pokud budete potřebovat např. celou svíčkovou, je lepší si maso předem objednat.


Statek Horní Dvorce – dodavatel jehněčího masa a klobás je rodinná farma s vlastní minimlékárnou.

 
Farma Loužná – na farmě chovají kuřata tzv. volným způsobem (free range) s ohledem na pohodu zvířat. Kuřata z této farmy nejsou vždy stejně velká, záleží v jakém stáří se porážejí. V nabídce jsou celá kuřata, ale i jednotlivé části či polévková směs s vnitřnostmi.

uzeniny.jpg


Farma Fit & Fér – rodinná farma s chovem kuřat tzv. „na pohodu“. I jejich kuřata jsou velmi chutná a dodávají i balené části, pokud nechcete kupovat celé kuře.


Druhaz – dodavatel specializující se na krůty, kachny a sezónní husy. Kromě hus dodávají maso z různých částí drůbeže (prsa, stehna, mleté krůtí apod.).

Farma Třebešov- Dodavatel chlazené zvěřiny předvším srnčího a dančího masa 


Řeznictví a uzenářství Antonín Matek – tradiční rodinná výroba uzenin, která sahá až do roku 1548. Dodávají nám zejména klobásy, tlačenky, paštiky a vepřové maso.


Řeznictví a uzenářství U Dolejších – opět rodinná firma s více jak 100 letou tradicí a výbornými uzeninami všech druhů.


Uzeniny z komína Libor Novák – dodavatel oblíbených párků (pan a paní párkové), klobás, oravského špeku, šunky a paštik.

Pstruhařství Mlýny - 

Farma rodiny Němcovy -